Běžecká speciálka nabízí díky naší podpoře lepší služby

V Havířově na ulici Na Nábřeží najdete unikátní běžecký obchod, speciálku RUN99. Ta nabízí díky naší podpoře novinku. Moderní diagnostiku došlapu a analýzu chůze, která napomáhá vybrat ideální běžeckou botu přímo na míru pro konkrétní styl běhu.

Majitelé společnosti PET & RUN99 se aktivně zapojili do Akademie RE I start, která probíhala na podzim loňského roku v Centru Lučina v Havířově.  Hlavním cílem akademie je již od roku 2017 povzbudit podnikatele sídlící v nájemních prostorech naší společnosti v jejich záměrech dělat věci jinak a rozvíjet tak podnikání.

Cílem Jiřího Porwisze, majitele běžecké speciálky v Havířově, bylo nabídnout zákazníkům novinku: moderní diagnostiku a analýzu chůze a došlapu. Pokud by se to povedl, mohl by nabídnout lepší služby lidem nejen z blízkého okolí, ale prakticky z celého regionu. My jsme tento nápad uvítali a podporu schválili. Díky tomu mohou sportovci nově běhat zdravějiprávě díky nově pořízené moderní diagnostiky došlapu.

Jak to probíhá? Stačí se zastavit do RUN99 a vyčlenit si na měření a analýzu přibližně půl hodiny. Během toho se dozvíte, jak se vaše chodidla chovají při kontaktu se zemí a názorně vám zobrazí rozdíly při běhu. Výsledek z diagnostiky došlapu a analýzy chůze vám může pomoci nejen při výběru správných běžeckých bot, které speciálka nabízí, ale také tato diagnostika může pomoc odhalit problémy s chodidly a doporučit vám lékařské vyšetření.   

Věříme, že naše podpora běžeckou speciálku zviditelní a Jiří Porwisz přiláká z širokého okolí nejen v Havířově více nových a spokojených zákazníků.