Fashion outlet nabízí zákazníkům originální módu

Hlavní třída v Havířově žije. Stále více tamních obchodů a podniků jde s dobou. Oživení a novinek se letos dočkal také módní butik Fashion outlet, který se díky dlouholetým zkušenostem majitelky a programu RE I start stal oblíbeným cílem všech, kdo mají rádi módu a originalitu.

Že je důležité následovat módní trendy, ví paní Miriam Malířová dobře. Svoje letité zkušenosti se před třemi lety rozhodla rozdávat nejen svým klientkám v podobě neotřelých módních outfitů, které v nákupních centrech nenajdou. Ví stejně dobře, že v podnikání je moderní neusnout na vavřínech a jít s dobou. Rozhodla se vylepšit a zviditelnit tvář svojí prodejny, po Havířově rozšířit povědomí o Fashion outletu prostřednictvím plakátů a velmi populárních CLV reklamních panelů na autobusových zastávkách. Prodej paní Malířová rozšířila o e-shop, který je neustále plný aktuálního zboží. A aby nenechala nic náhodě, všechny novinky se rozhodla šířit kampaněmi na sociálních sítích. Její spolupráce se společností Deichmann je snad už jen pomyslnou třešničkou na dortu a důkazem cílevědomosti.

   

Prvním impulzem k těmto změnám byla Akademie RE I start. Protože paní Malířová dovedla své zkušenosti z předchozích let v módním průmyslu společně s novými nápady z lekcí dát dohromady a dát jim jasný cíl, oslnila svým projektem a získala na všechny zmíněné změny podnikatelskou dotaci. Všechny kroky, které provedla, se potkaly s vynikajícím ohlasem nových i těch již věrných zákazníků. Ti ale do Fashion outletu za paní Miriam míří i z jiných důvodů.

Každý týden zde najdou nové zahraniční zboží. Nejedná se o konfekci, ale o originální kusy oděvů. A to potěší každého, kdo si na svém vzhledu nechá záležet. Navíc se zde snoubí originalita outfitů, kvalitních materiálů a tím pádem i jejich dlouhé životnosti s příjemnými cenami. Když se k tomu všemu přidá prozákaznický přístup, úspěšný podnik je na světě. Není divu, že cíle paní Miriam směřují výše, třeba i k otevření nové pobočky v Ostravě. My věříme, že se dílo povede a bude plné originality stejně jako v Havířově.