Havířovská kávová speciálka má nové produkty i kabát

V říjnu bude zahájen druhý ročník podnikatelské Akademie RE I start. Na jejím konci v listopadu mohou úspěšní absolventi z řad podnikatelů požádat o příspěvek na podporu a restart svého podnikání. Mezi úspěšné žadatele z loňského roku patří Speciálka z Havířova, která se zaměřuje na prodej kvalitní zrnkové kávy a sypaných čajů. Speciálka v letošním roce prochází restartem, který může být pro mnohé nové účastníky Akademie inspirující.

Manželé Bordovští se rozhodli postavit restart malé prodejny na Dělnické ulici v Havířově na několika pilířích. V prvé řadě udělali několik úprav interiéru provozovny, která tak ve výsledku značně prokoukla. Světlý tón barvy kapučíno na zdech doplnily sytě zelené doplňky, například nový prodejní pult. Proměnu interiéru konzultovali majitelé Speciálky s grafickým studiem MamiArt, které jim ruku v ruce změnami v prodejně připravilo nové logo a grafický vizuál. Výsledek můžete ohodnotit sami na fotografiích.

Současně s proměnou image Speciálka doplnila nabídku služeb a produktů tak, aby byla konkurenceschopnější. Stejně, jako změnu image, jsme podpořili například nákup nového mlýnku na kávu společně se svářečkou sáčků, sáčky samotnými a etiketami s novým logem Speciálky. Prodejna tak může nabídnout nový produkt, který navíc nese značku prodejny. Majitelé Speciálky, manželé Bordovští, jsou jedním z příkladů absolventů Akademie, kteří se nebáli využít většinu nových poznatků a vydat se v podnikání odvážnou cestou.

Akademie také letos na podzim nabídne celou řadu novinek a příkladů v oblasti marketingu, interiérového designu, komunikace se zákazníky nebo ekonomického růstu, ale také možnost sdílení zkušeností s jinými podnikateli z Ostravy, Havířova nebo Karviné. Sledujte náš web, aby vám na začátku září neunikly informace k přihláškám.