Kurzy pro děti v Havířově jsou atraktivnější

Lucie Pawlicová provozuje v Havířově dlouhé roky úspěšné kurzy pro děti. Protože se řadí mezi podnikatelky, které se nespokojí s málem, rozhodla se jít s dobou a investovat. Díky vlastní invenci a naší podpoře mají nyní její kurzy plavání, cvičení a angličtiny pro děti větší návštěvnost a získávají pozitivní ohlasy. Za vše mohou nové webové stránky a proměna interiéru prostor, kde probíhají kurzy.

Paní Lucie Pawlicová pracuje s dětmi již dvě desítky let. Učí je plavat, vede lekce cvičení maminek s dětmi a nabízí také kurzy angličtiny. O tom, že se jí to opravdu dobře daří, svědčí stále noví a noví klienti a zvětšující se tým lektorů. Postupem času se paní Pawlicová rozhodla přestěhovat do lepších prostor. Již dva roky tak na její tělocvičnu, učebny a dětskou hernu narazíte na havířovské Chopinově ulici. Zde probíhá oblíbené cvičení maminek s dětmi od 4 měsíců do 6 let, které za doprovodu veselých říkanek a písniček skvěle rozvíjí hravost, pohyb a motoriku dětí. Na Chopinově ulici najdete také učebny pro kurzy angličtiny pro nejmenší od čtyř do sedmi let. Mezi maminkami je oceňovaná také nově vybudovaná hernička Neposedové, kde si děti mohou hrát se svými vrstevníky a maminky si po cvičení odpočinou. Nedaleko, na ulici Astronautů, pak probíhají kurzy plavání pro děti. Zde paní Pawlicová s dalšími specializovanými lektory plavání seznamuje holky a kluky ve věku od několika měsíců až do školního věku s vodním prostředím tak, aby se v něm cítili jako doma.

 

Činnost paní Pawlicové a jejího týmu je názorným příkladem toho, jak dobře funguje takzvaná “šeptanda”, tedy šíření dobrého jména a referencí bez nutnosti platit za reklamu. Přesto, že dvacet let funguje úspěšně, se majitelka rozhodla s naší částečnou finanční podporou investovat. Jedním z kroků byla proměna interiéru provozovny, která je díky designovým polepům ve výlohách již z dálky skvěle viditelná. Na recepci si pak můžete vzít zbrusu nové vizitky s logem vytvořeným na míru. Nově je také vše o kurzech k dispozici na přehledných a obsáhlých webových stránkách. Internetová prezentace poskytuje nejen stávajícím klientům neustále aktuální informace o probíhajících kurzech nebo změnách a dává jim možnost online komunikace. Očekávaným a velmi příjemným efektem investic je příliv zákazníků, a to i v obdobích, kdy byla návštěvnost kurzů nižší. Paní Pawlicová tak svým přístupem dává příklad všem, kdo se bojí investovat. Stačí udělat krok navíc a jít s dobou, protože rádi veškeré smysluplné projekty díky svým programům podporujeme.