Podporujeme naše nájemníky II.
Interiér rekondičního studia se změnil k nepoznání

Ostrava-Poruba je plná možností k rehabilitaci a k rekondičnímu cvičení. O to větší poklonu zaslouží začínající podnikatelka Marie Škriňárová, která před rokem převzala rekondiční studio a nebála se pustit do velkých změn i navzdory konkurenci. Obdivujeme příběhy svých odvážných nájemníků, a proto jsme podpořili tento záměr v grantovém programu RE I start. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat.

Původně bylo porubské TM studio vybaveno skvělými rehabilitačními pomůckami, ale prostor si vyloženě říkal o omlazení. Především se interiéru nedostávalo příliš denního světla. Proto se paní Marie rozhodla o razantní změnu. V interiéru zařídit novou podlahu, novou výmalbu, designovou dělící příčku pro lepší soukromí a využití venkovního osvětlení tak, aby především zákaznice odcházely doslova nabité energií.

Z tmavé místnosti se stalo atraktivní místo, kde si mohou zákaznice v soukromí nejen zacvičit, ale také relaxovat. Uklidňující barvy v kombinaci s energickými odstíny působí moderně, ale současně nerušeně. Tato změna měla okamžitý efekt. Jak říká paní Marie: „Stávající zákaznice spustily po Porubě šeptandu rychlostí blesku, a tak to netrvalo dlouho, a začali přicházet noví klienti. Proměněný interiér je pro ně atraktivní, a tak cvičení i odpočinek v TM studiu preferují před konkurencí. Výrazně větší zájem sleduji také na návštěvnosti internetových stránek.“

Stejně jako paní Marie si můžete svůj podnikatelský restart prožít také vy. Akademie RE I start bude přijímat přihlášky od září. Na přelomu listopadu a prosince si pak na splnění svého podnikatelského snu mohou žádat o grant všichni úspěšní absolventi.