RESIDOMO autobusy budou na Colours jezdit pro dobrou věc

I letos jsme se rozhodli spojit příjemné pro návštěvníky festivalu Colours of Ostrava s užitečným pro ty, kteří potřebují podporu. Autobusy s podtitulem „Cesta domů“ svezou návštěvníky snadno domů a výtěžek ze symbolického jízdného pomůže odchovancům dětských domovů postavit se na vlastní nohy.

Flotila autobusů s naší značkou posílí festivalovou dopravu, takže do Ostravy-Poruby, Karviné, Havířova, Orlové a Frýdku-Místku se dostanete z Dolní oblasti Vítkovic snadněji. Navíc za symbolickou částku.

Cesta domů je jeden z našich programů, který podporuje mladé lidi v těžkých začátcích na cestě k samostatnosti. V loňském roce díky programu našli svůj nový domov tři lidé, letos má program prostor až pro podporu dvaceti čerstvě dospělých, kteří po životě v dětském domově odstartují opravdový život. Jak této dobré věci pomoci?

Stačí si za pouhou dvacetikorunu rezervovat místo ve spoji z festivalu domů, který vám vyhovuje nejvíce. Na internetových stránkách najdete přehledný jízdní řád a pohodlně si vyberete místo. Místenku do autobusu lze pořídit také přímo na místě ve stánku RESIDOMO vedle festivalového infopointu.

Navíc výtěžek z každé vaší dvacetikorunové jízdy jsme se rozhodli zdvojnásobit. Tak neváhejte, podpořte dobrou věc a kupte si lístek na vaši cestu domů co nejdříve!