Rozšířením provozovny o studenou kuchyni vznikla dvě nová pracovní místa

V Karviné na třídě Osvobození sídlí celá řada podnikatelů, kteří využívají nájemní prostory naší společnosti. Jednou z nich  je také Danuše Pipreková, která více než 26 let vyrábí lahůdky a prodává potraviny. Podnikatelka se zapojila do Akademie RE I start a mohla tak žádat o finanční příspěvek na rozvoj firmy a dvě nová pracovní místa.

Díky úspěšnému absolvování Akademie RE I start v roce 2017 si mohla paní Pipreková zažádat o finanční podporu a realizovat tak svůj projekt. Grant  využila na rozšíření stávající provozovny o výrobnu studené kuchyně a lahůdek. I když se při realizaci svého plánu paní Pipreková potýkala se spousty problémy, projekt dotáhla do zdárného konce. V Karviné tak vznikla kvalitnější prodejna potravin a lahůdek a také nová pracovní místa.

Jak říká Danuše Pipreková, výroba lahůdek je její vášní. Všechny své výrobky připravuje ve studeném prostředí a skladuje v chladu. S finanční podporou mohla zakoupit nový chladící box, v němž skladují veškeré suroviny a mohou nabízet vždy čerstvé výrobky. Nepoužívá žádné náhražky a díky tomu na jejich delikatesách oceníte klasickou a poctivou chuť, kterou všichni mají rádi.

Podnikatelka k tomu dodává: „Zprovozněním výrobny se podařilo citelně zkvalitnit služby zákazníkům, kteří mají denně čerstvé lahůdky a také jsme dokonce rozšířili sortiment oproti původní nabídce. Zákazníci jsou spokojeni, novou službu kvitují a začali se objevovat také zákazníci noví díky zviditelněním prodejny novými polepy výlohy“.