V havířovských Lahůdkách NIKA si nově můžete posedět také s dětmi

„Nejez suché rohlíky, dej si sváču od Niky.“ Tak zní slogan paní Veroniky Turské, majitelky lahůdkářství v Havířově. Ta dobře ví, že si může sebevědomí dovolit. Všechny chlebíčky, aspiky, dorty a další pochoutky jsou z její vlastní kuchyně, vyrábí je bez konzervantů, vždy čerstvé, z poctivých surovin a navíc zákazníkům může nabídnout výtečnou kávu. Díky naší podpoře má nyní provozovna Lahůdek NIKA nový exteriér i interiér s příjemným posezením a dětským koutkem.

Paní Veronika Turská vede svoji provozovnu na náměstí T. G. Masaryka v Havířově-Šumbarku již celých 16 let. Po takové době by mohla o branži lahůdek a studené kuchyni napsat knihu. Nicméně drží se svého řemesla, vychází vstříc chutím klientů a pozoruje trendy. A to platí i o jejím podnikání. Ačkoliv se zákazníci pro vyhlášený sortiment neustále vracejí, pocítila potřebu oprášit téměř již historické logo a zviditelnit své lahůdkářství patřičnou reklamou. Rázem tak výlohy ožily díky novým polepům a růžová reklama Lahůdek NIKA se vozí i na firemním automobilu. Paní Turská nezahálela ani v online světě a z přípěvku pořídila také reklamní kampaň na sociálních sítích. Ty jí navíc poskytují potřebnou zpětnou vazbu a komunikaci se zákazníky.

   

Protože každá věc se má dělat v klidu a o jídle to platí dvojnásob, Lahůdky NIKA nabízí svým klientům nově i místa k posezení. Třeba u proslulých šunkových chlebíčků, aspikových dortů v různých tvarech, lahůdkových salátů nebo u dortíku z vlastní cukrářské výroby. Navíc nově i s dobrou kávou z nového kávovaru, díky kterému šlape na paty mnohým kavárnám z okolí. Dveře zde mají otevřené přímo dokořán i maminky s dětmi, které si mohou v klidu nakoupit a posedět, zatímco si děti hrají v novém dětském koutku. Tím ale služby paní Turské nekončí. Klientům nabízí z dílny své studené kuchyně na objednání také catering, od studených mís až po dorty na míru. Skutečně exkluzivní je pak nabídka tzv. „jedlého papíru“, ze kterého vyrábí nejrůznější kytičky nebo dokonce fotografie na dorty. Ty v Havířově jinde nepořídíte. Lahůdky NIKA jsou pěkným příkladem propojení tradice s moderním kabátem. Starý dobrý obložený chlebíček zkrátka nikdy nezklame.