Večerka BORA v Havířově nabízí svým klientům vždy něco navíc

Jen pár kroků od havířovské Hlavní třídy najdete místo, kde kromě tradičního malého nákupu pořídíte také například denně čerstvé chlebíčky, k nedělní kávě zákusky, vyzvednete si zásilku a navíc budete odměněni úsměvem personálu. To je Večerka BORA, jejíž majitelka se rozhodla své nadšení pro podnikání posunout o kus dál. 

Paní Bohumila Děržáková je podnikatelkou, která neztrácí svůj elán, inspiraci a ráda šíří dobrou náladu. Právě to je nejspíše důvod toho, proč si její večerku na Mírové ulici zákazníci tolik oblíbili. Aby ale neusnula na vavřínech, rozhodla se prostředí svého obchodu udělat modernější a jeho prostory upravit. Po úspěšně absolvované Akademii RE I START získala dotaci, která jí umožnila vyměnit staré vybavení za nové, pořídit nové osvětlení a zrekonstruovat původní sklad na prodejní prostor. To vše za plného provozu jen pár měsíců po otevření.

Večerka BORA je díky akčnímu přístupu paní Děržákové jednou z těch vyhledávaných. Nejen, že má otevřeno 365 dní v roce od rána do pozdních večerních hodin, ale neustále zákazníky překvapuje něčím novým navíc. Kromě potravin, drogistického a jiného drobného zboží je zde k dispozici terminál Sazky a Zásilkovna. Díky Akademii RE I START majitelka navázala obchodní kontakt s vyhlášenými dodavateli z okolí, takže si zde můžete vybrat z nabídky čerstvých obložených chlebíčků, zákusků, pečiva a mnoho dalšího. A to není vše.

Večerka BORA pořádá pro své klienty a lidi z blízkého okolí po celý rok různé akce. Na Mezinárodní den dětí připravuje den plný soutěží, kde z vlastní iniciativy zve také handicapované děti ze sousedství. Poslední dubnový den překvapuje čarodějnickými kostýmy a veselou náladou, na Vánoce, Silvestra a Nový rok speciálními akcemi a svátečním zbožím. Například v průběhu události Živé Hlavní, kdy centrum Havířova již dvakrát ožilo a obchody praskaly díky slevovým akcím ve švech, jste měli i ve Večerce BORA možnost nakoupit veškeré zboží výhodněji. A co více. Celoročně zde Bohumila Děržáková dělá radost dětem – každé dostane za nákup malou pozornost.